Badkamers, Keukens, Vloeren en meer...
4 filialen met showrooms
Altijd de nieuwste trends
Gratis inspiratiemagazine
Badkamers, Keukens, Vloeren en meer...
Altijd de nieuwste trends
4 filialen met showrooms

Keuken en vloer familie Berger in Santpoort-Noord

Voor Kiek en Marjon (familie Berger) maakten we een nieuwe keuken én een bijpassende vloer. Het resultaat is een ruime, rustige basis met warme materialen en vooral heel veel werkruimte. Een keuken waar je makkelijk samenkomt, kookt en waar het vanzelf gezellig wordt.

Voor familie Berger mochten wij ook de badkamer maken. Klik hier voor meer informatie!

Gezellig kookeiland in walnoot ribbelfront

De keuken is opgebouwd uit twee duidelijke lijnen. De achterwand in zandgrijs vormt de basis en houdt het neutraal, zodat de ruimte mooi licht blijft. Als contrast zorgen de walnoot ribbelfronten voor karakter en warmte. En met het barretje aan het eiland krijgt de keuken meteen die praktische plek waar je even aanschuift, koffie drinkt of tijdens het koken bijpraat.

De houten PVC visgraatvloer ligt op de gehele beneden verdieping en trekt alles bij elkaar. Zo sluiten het zandgrijs, het walnoot en de bestaande elementen vanzelf op elkaar aan.

Dekton werkblad en praktische kookgemakken

Het Dekton werkblad geeft de keuken een luxe uitstraling, maar is vooral gekozen omdat het geschikt is voor intensief dagelijks gebruik. Het oppervlak is hittebestendig, wat prettig is in een keuken waar veel gekookt wordt. Daarnaast is Dekton door de dichte structuur vlekbestendig en eenvoudig schoon te houden, ook bij koffie, wijn of kookspetters. Met alle werkruimte op het eiland en een indeling die logisch werkt, voelt koken hier gewoon prettig. De combinatie met de warme tegelwand maakt het geheel net wat eigenzinniger.

Koffiecorner en riante wijnklimaatkast

In deze keuken is ook gedacht aan de details die het dagelijks leven makkelijker maken. De riante wijnklimaatkast is strak geïntegreerd en geeft extra gebruiksgemak voor wie graag een goede fles op temperatuur heeft. Daarnaast is er een koffiecorner gemaakt waar koffie, voorraad en accessoires een vaste plek hebben. Zo blijft het werkblad rustig en oogt de keuken opgeruimd, ook als er volop wordt gekookt en geleefd.

No items found.

No items found.